Neturetu buti lengva kova, bet galu gale Petrauskas turetu laimet bent 3-4 tasku persvara. Teko matyti kaip boksuojasi korejietis, tai nieko ten ispudingo, nera labai techniskas. Manau lietuvis sves gan nesunkia pergale ir turesim dar viena medali, tikriausiai, jog sidabro.
- Balsų: 27
Komentarai (7)