Daug argumentu cia nereikia. Nesvarbu, jog macas vyks ispanijoj (jei neklystu) bet Bilbao sudetis toli grazu nepalieka man ispudzio, aisku motyvacijos jiem netruks, nores laimet. Taciau sansu cia neizvelgiu pries 76sersus, nors ir nezaistu jie pilna sudetim tikrai be vargo pasiims pergale.
- Balsų: 41
Komentarai (7)