Antras Europos lygos kvalifikacijos etapas. Seimininkai Zalgiris priema svecius is Austrijos - Admira. Abi komandos i turnyra grizta po pertraukos, tad pranasumo sioje srityje neturi ne viena komanda, tiesa Zalgiris turi zaideju, kurie turi sukaupe nemazai patirties tokiose turnyruose. Kalbant apie Zalgirio varzovus, visi tik ir kalba, kad silpniausia varzovu vieta - ginyba.
Praejusiame sezone savo salies Bundesligoj uzimta vieta buvo daug kam netiketa, komanda pasizymejo puikiu puolimu, taciau apie ginyba to nebuvo galima pasakyti. Admira prasileido net 52 ivarcius, palyginimui, salies cempionai ir vicecempionai prasileido 30. Manau tai tures daug reiksmes siose rungtynese. Zalgiris rungtynems bus pasiruoses treneris atrodo gerai isanalizaves priesininku zaidima ir zinantis kelia i pergale. Taip pat komanda rungtyniu isvakarese papilde 2 saugai ir 1 puolejas, manau tai siek tiek turetu sujaukti priesininku planus, ypac jei bus leidziama zaisti naujajam Zalgirio puolejui Bilinskiu. Siose rungtynese matau nemazai ivarciu o tarp ju ir Zalgirio pergale.
Sekmes
- Balsų: 50
Komentarai (7)