Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/07/03 05:35 cekija (-7.5) @-111 8/10
 

Kaunas. U17 pasaulio cempionatas. Renkuosi cekijos jaunimo pergale, cekai yra europos vicecwmpionai, rinktine tikrai atrodo nelogai, zaisdami protingai europietiska zaidima, turinti puiku ataku organizatoriu. Neboga centro puoleja, apie kinus galima pasakyti nedaug kaip.ir apie likusius azijiecius, kibus, megstantis begti, zaisti greitai. Nematau jokiu sansu kinam, cekai klampus, zaidzia leta pozicini puolima, gera ginybini krepsini. Nenustebciau jei kinai neperkoptu 50-55 tasku riba. Fora tikrai verta statymo. Davaite

  • Balsų: 16
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

goldasd

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 15.78
  • ROI 18.79%
  • W% 63.64%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 11
  • Unitų atspėta: 99.78
  • W-L-T : 7-4-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.64
  • Unitų spėta: 84.00
  • Vid. koeficientas: 103.6
 

Unitų pokytis

30241812602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Suskleisti statistiką Detali statistika

Komentarai (40)

  • Visi tik girias ka spejo uzdet 😄DDDD lavonai jus totalus 😄DDDD kiek laimejot 😟😟
  • Neturiu žodžių... Vaikai dar.
  • Geri aparatai XD
  • Kaip jauni taip ir ir besmegeniai 😁
  • Ne nu grybai totalūs..
  • Na, neprognozuojami šveikai.
  • Nu asilai vėl nesamones daro.. jau sakau ir fora eis, man rodos matysiu tą forą kaip savo akis..
  • Kai -12berots buvo 3.85 jri tiksliau
  • Ano kada čia tokį gavai? ;] antro pabaigoj jaučiu
  • Nu jo kai uzdejo trecia kelini kaip reikalas, tik kad ketvirtas i kita puse nebutu 😁
  • As 3.8 paemiau pergale
  • Vooo ir fora jau eina 😄
  • Atsibudo su banga čekai ;oo tikiuosi vyrai sueis jum tokie geri kofai ;]
  • Aš su 2,20 3kėl spėjau paimt čekus pirmai..
  • As spejau
  • Ano gerai spėjai apie 3čią kėl ir pergalę ;] 2.75 dar buvo tonybete ir nepaimiau.. spėjot prigriebt
  • Jo gerai lenda troicai sako 15/3 😄
  • Čiurkom troicai gerai lenda.. beveik juos ir mėto lopai
  • Nu nespėjau pagriebt live, tai viltis dar paskutinė durnių motina 😄 gal netyčia atloš ir turimą forą 😄 bet be šansų nebent taip loštų likusias 15min
  • Jo 38-30, nu +3.5 tonybete irgi apsimoka imt
  • 38:30 lygtai
  • Chebra tai kaip ht jie baigė? 36-30 38-30 40-30? 😄 flashscore, bet365, tonybet visi skirtingai rodo
  • Pasiims. galima ir -1 trecio kel dar paimt
  • Sakai live imam pergalę ir bandom ant nulio išeit?
  • Piskit live cekus. 3-kel nunes pamatysit
  • Axujet
  • Nėr žodžių. Pizdec vicečempionai.
  • Žiauru krč 😄 Fora ne į tą pusę nuėjo. Bus statyti už vaikus. Netikiu kad atloš jau forą po pertraukos, siauraakiai matos susiimė ir toliau taip loš.
  • Bus bajeris gaus dar malkų 😄 nebent po HT atsigaus vaikėzai
  • Jau galėtų ir atitrūkti. Pats laikas.
  • Kolkas gerai stuma čekai
  • Aha, sunkoka, bet aš ir, manau, kad spurtuos.
  • Kolkas pradžia sunkoka atrodo. Bet turi įsibėgėti
  • Bet365 žiūrėkit ten greičiausiai krauna scora
  • Ieškojau neradau. Gal kas žinote? Numeskite.
  • Ir as sita turiu.yra koks livescore?
  • Ech per tą skubėjimą paimiau orakule -8.5 su 1.9, topas siūlė 1.85 už -7.5. Nu betkokiu atveju visiems sėkmės, manau statymas geras 😁
  • Manau, kad eis su vėjeliu.