Http://youtube.com/watch?feat...r_embedded&v=fOdRFtwTzb8
Uzkabino si daina , ritmas geras,i topini desimtuka turi eit su vejeliu.Grazios merginos,bachurelis irgi toks modeliukas,plius gera daina, ko daugiau mums tereikia 😄DDDD
- Balsų: 14
Komentarai (2)