NBA playoffai. Susitinka ketvirtose rungtynėse Indiana prieš Orlando. Čia aiškiai Indiana yra favoritai, kai Orlando žaidžia be Howardo, bet mano pasirinkimas šiandien yra Orlando. Jeigu jie dar nori kovoti šiuose playoffuose, tai šias rungtynes tikrai stengsis iš visų jėgų laimėti. Daug šansų, kad po šio sezono Van Gundy ir Howard paliks Orlando, taigi kodėl nebaigus sezono su trenksmu? Indiana žaidžia tikrai gražiai ir gerai, bet atsipalaiduoja per daug. Praeitose rungtynėse, teko stebėti, po runų visiškai atsipalaiduoja Indiana. Minusai, kad daug taškų praleidžia iš po krepšio, nes Davis nelabai ten kažką padaro. Nelsono klaidos irgi neneša naudos Orlandui. Na nežinau čia argumentai dauguma prieš Orlandą, bet mano manymu čia koef. yra value. Sėkmės.
- Balsų: 35
😄D