Pirmas dalykas, tai Bayern atrodo nesustabdomi. Vokietijoj šluoja visus be pasigailėjimo, Eurolygoj valgo taip pat visus. Siena, Gora, Unicaja, visos buvo sudaužytos 10 arba daugiau skirtumu. Prieš Olympiacos pralošta, bet kovota iki pat galo. Praeitam sezona Alba taip pat buvo valgoma Bayerno. Bayernas šiemet surinkęs labai stiprią sudėtį. Keletas stiprių amerikiečių, kaip Delaney, Taylor, Bryant. Bosnis Djedovič, keletas vokietukų, kurie tritaškius neblogai pasvaido. Apskritai Bayern visada tritaškius neblogai pasvaido ir jų neblogas ginklas jie yra. Alba jau nėra ta Alba, kuri buvo prieš keletą metų. Laimi prieš silpnesnes komandas, bet nuo prastesnių gauna. Eurocupe dar spardosi, bet vokietijoj, tai labai daug nenuveiks šiais metais, kad į Eurolygą papulti. Fora tikrai maža, kad nepaimti.
- Balsų: 31
Komentarai (1)