Žiūrint į lentelę atrodo, jog šiandien susitinka vienodo pajėgumo komandos, bet taip tikrai nėra, Šiauliai yra visa galva stipresnė ekipa už klaipėdiečius. Reik pripažinti, kad Šiauliams pirmas ratas buvo tikrai banguotas, buvo gerų rungtynių su Žalgiriu, Ekranu, Kruoja, bet tuo pačiu prastų rungtynių su Tauru ar Banga. Šiauliai yra \"amžinas\" A lygos vidurioko klubas, manau ir šį sezona jis bus ten. Kad klubas turi ambicijų parodo vyriausio trenerio D.Kančelskio atleidimas po nesėkmingo pirmojo rato. Kaip dažniausiai būna žaidėjams po trenerio atleidimo duodama šiokia tokia laisvė, gal ir patiems nuo pečių nukris įtampa ir sužais savo malonumui. O sužaisti jie tikrai gali, tai jau įrodė pirmuose rungtynėse Klaipėdoje kur Atlantą įveikė 3-0. Apie Atlantą galiu pasakyti trumpai - klubas merdi jau keli metai, pastovios problemos su atlyginimais, pastovi įtampa, tik karts nuo karto Vaciui pavyksta išspausti kažką pavienėse rungtynėse. Lygiai tikrai skiriasi, čia galima imti forą (-1) Triobet\'e koeficientas 1.72, bet kolega jau aprašė šį statymą, todėl renkuosi Šiaulių pergalę pirmame ir visuose rungtynėse (HT/FT).
- Balsų: 5
Komentarai (0)