Lakers be kobes ir bynumo kurie paskutiniu metu ir tempia komanda, praitos rungtynes kai nebuvo kobes parode kad ir be jo gali komanda laimet bet tada bynumas draskesi kaip nesveikias, sitame mace ir jo nebus taigi manau verta bandyti eiti su denveriu kuris zais be fernandezo ir haringtono bet jie jau senokai atkrite, ir beto denveris gan gerai zaidzia isvykose 2.2 kof manau value pabandyt
- Balsų: 40
Komentarai (4)