Senokai berašinėjau čia, taigi laikas atsigauti artėja Eurochampas. Taigi Atletico Bayern nors ir mano draugeliai prancuzai TIKRAI NETIKĖTAI palūžo anglijoje, šiandien eisiu su Atletico bahureliai drasiai rodo viena gražiausiu futbolo spektakliu, Griezmannas atrodo fantastiškai primeroj eina koja kojon grandams, bet daugiau norėčiau pakalbėti apie vokiečius nors ir atrodo, kad jie eina kolkas gražiai bet pasižiurėkit į rezultatus vos ne vos prieš benfica ciut ne ciut isneštas kailis, prieš juventus irgi ciut istrauktas pratesimas žodžiu sezono pradžioje iskamuotos traumos matosi, kad daro savo padarinių nesakau kad atleticas dauzys i vienus vartus bayerna išvis manau kad turėtu būti golu underis čia, bet tikrai siūlau eiti uz atletica kofas tikrai worth gl visiem varau pirktis aliuko futbolui, gražaus žiūrėjimo.
- Balsų: 22
Komentarai (1)