Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/03/18 22:07 Udinese (Udinese) @176 9/10
 

Sio vakaro pagrindinis Italijos macas, susitinka Udinese ir Napolis.
Renkuosi uztikrina Udineses pergale. Dar uzmeciau uz Di Natales ivarti varzybose bet dabar ne apie tai.

Napolis iskrytes is UEFA , zaidejai ir treneris neslepe nusivylimo, buvo sneketa kad bus sunku atsitiesti po fiasko Londone. Lyderiai nera pasiruose 100proc psihologiskai, tai gali siek tiek trugdyti padeti komandos draugams laimeti.

Udinese - pirma vieta pagal zaistas namu rungtynes, pralaimeta tik karta ir pries AC Milan, labai geroje formoje Di Natale, paskutines namu rungtynes suzaistos lygiom, ir manau siandien ta diena kai laikas pradziuginti sirgalius, Napolis ir Udinese grupeje turi po tiek pat tasku ir pergale abiems komandos labai svarbi, kovojant del 3 vietos ir kelialapio i kito sezono UEFA.
tesiog manau kad Napolis nepasiruoses tikrai sios dienos rungtynese pries geriausia italijoj namu komanda. beje Napoli italijoj 5wins in a row bet manau cia tik sutapimas , siandien bus nutraukta si serija, patikekit manim 😉

Sekmes visiems 😉

  • Balsų: 16
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

ciuvis

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 15.46
  • ROI 6.61%
  • W% 46.88%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 35
  • Unitų atspėta: 274.46
  • W-L-T : 15-17-3
  • Vid. unitų skaičius: 7.40
  • Unitų spėta: 259.00
  • Vid. koeficientas: 186.6
 

Unitų pokytis

30241812602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (12)

  • 😄 2:2
  • Nu dabar 10x11 bus idomu , bet manau Di Natale pagaus ant kontraatakos ir dar viena imus...
  • Truksta lavezi juodai napoliui
  • Turetu paeiti 😁
  • Na taip as ir cia nelendu😁 bet vat uzmesiu siandien uz houston rockets 😁per daug geras kofas kad nepaimt
  • O udinese turi di natali ,bet pats nelendu cia tik uz Lile meciau D:
  • Yra cavani yra pandev,o hamsik ant keitimo sedi
  • Nu ble.. ikalbejai einu i live 😄
  • As ir valencija pagavau, dar dbr kai pamaciau kad nezais uz napoli Hamsik su Laveziu tai ramus iswis 10/10 sita prognoze
  • Nezn nezn Valencia pagavau ,bet udenise bijau gaudyti 😁
  • O as manau kad kaip tik reikia pasinaudot tuo kofu kuri duoda, galbut kitus isgasdina wien kofas, psihologiskai zmones paveikia, bet manau cia tikrai per daug nuvertino udinese. net jei ir 2 kofas butu buves uz udinese, vistiek buciau ta pati rases 😉
  • Siai dienai Napoli komanda visais kriterijais lenkia Udenise,pliusas tas ,kad si komanda namielzaidzia labai uzsivedus,geriau cia nelysti