Sio vakaro pagrindinis Italijos macas, susitinka Udinese ir Napolis.
Renkuosi uztikrina Udineses pergale. Dar uzmeciau uz Di Natales ivarti varzybose bet dabar ne apie tai.
Napolis iskrytes is UEFA , zaidejai ir treneris neslepe nusivylimo, buvo sneketa kad bus sunku atsitiesti po fiasko Londone. Lyderiai nera pasiruose 100proc psihologiskai, tai gali siek tiek trugdyti padeti komandos draugams laimeti.
Udinese - pirma vieta pagal zaistas namu rungtynes, pralaimeta tik karta ir pries AC Milan, labai geroje formoje Di Natale, paskutines namu rungtynes suzaistos lygiom, ir manau siandien ta diena kai laikas pradziuginti sirgalius, Napolis ir Udinese grupeje turi po tiek pat tasku ir pergale abiems komandos labai svarbi, kovojant del 3 vietos ir kelialapio i kito sezono UEFA.
tesiog manau kad Napolis nepasiruoses tikrai sios dienos rungtynese pries geriausia italijoj namu komanda. beje Napoli italijoj 5wins in a row bet manau cia tik sutapimas , siandien bus nutraukta si serija, patikekit manim 😉
Sekmes visiems 😉
- Balsų: 16
Komentarai (12)