Na ka gi , laukia puikus futbolo spektaklis? Chelsea laikas atsimust i ta dugna ir pradet kilt i virsu, geras sansas namie ir kodel gi ne pries nukraujavusi Man U? Mano statymas uz Chelsea DNB , tai reiskia kad jei lygiosios priliginta bus 1 kof, o jei chelsis laimes tai dauginsim is 2 viska 😉 Argumentai:
Man u minusai :
3 komandos wartininkas
Vidiciaus ir Ferdinando netektys , nzn kaip smalingas su Evansu neduos must chelsio zaidejam, o wartininkaa patirties neturinti tai cia ji susaudys kaip nzn ka.
Pliusai: Didziausias manau pliusas tai spaudoje isgarsejas teisejas kuris prisipazines yra kad Jis Man U fanas, cia manau irgi sioki toki pliusiuka duoda.
Chelsio minusas kad negales komandai padeti Terry ir A.Cole ir dar kad Tores vis negali imusti ivarcio, bet jam puikiai sekasi atidavineti pasus, Meirelles ne geriausioje formoje,Cahilas tik atejas nemanau kad 100proc isijunks i komanda. Pliusas kad pagaliau sugryzo essienas , Chelsis eina gera linkme , pradejo zaist \"Barcelonini\" futbola, pradejo daugiau laikyt kamuoli savo aikstes pusei, manau tas ismus Man U is weziu.
Sekmes visiems 😉 grazaus futbolo
- Balsų: 11
Komentarai (3)