Taigi renkuosi namų minusinę forą. Tarpusavio mačai:
2012.01.05 New York Knicks - Charlotte Bobcats 110:118
2012.01.10 New York Knicks - Charlotte Bobcats 91:87
Išvykoje Bobcats sugebėjo laimėt, ir vos nelaimėt. Namie bus lengviau. Prieš ką gi kitą tai padaryti, jei ne prieš NY, kurie ateina su 6 iš eilės pralaimėjimais. Nesigilinsiu į žaidėjus an klaustuko, nes nėra aišku užtikrintai, ar pasirodys ar ne. Imu namų pergalę su pranašumu. Sėkmės.
- Balsų: 7
Komentarai (0)