Na , čia labiau toks for-fun statymas. Tikiu , kad bus daug įvarčiū , nes komandos atakuojančios , o ir praeitose rungtynėse būdavo daug įvarčiū.Kofas gundo 😁
- Balsų: 21
Na , čia labiau toks for-fun statymas. Tikiu , kad bus daug įvarčiū , nes komandos atakuojančios , o ir praeitose rungtynėse būdavo daug įvarčiū.Kofas gundo 😁
Komentarai (0)