Taigi.. Keli pamąstymai , kodėl Federeris turėtų atlošt tuos geimus. Federeris įgyjo nuostabią formą sezono gale, tai rodo jo rezultatai. Pusfinalį gan nesunkiai laimėjo prieš Ferrerą , kuris demonstravo taip pat puikų žaidimą iki tol. Tsonga nemoka žaist finalų.. Tai įrodė ir Paris Masters turnyras , kur finale , priešais savo publiką , kuri arčiai palaikė jį , nesugebėjo pasipriešinti Rodžeriui. Taip pat verta paminėti , jog Federeris turėjo daugiau laiko poilsiui. Vienas dalykas , kuris nelabai man patinka , susitikimas šiame turnyre, tarp šių varžovų. Laukiu komentarų 😁
- Balsų: 7
Komentarai (0)