Visi prisimenam Čapina iš žalgirio laikų, nebuvo jis nei taškų mašina nei geras metikas. Jau seniai m1sčiau apie šio žaidėjo underį eurolygoj, bet vis pamiršdavau, šiandien išaušo ta diena kai galiu užmest už jį.
Visų pirma tai žaidėjas neturi prasiveržimo, viską meta iš toli, eurolygoj per 5 rungtynes metė 13 dvitaškių ir 17 tritaškių, iš viso taiklūs 8 ir net 5 per vienerias rungtynes kuomet jis pelnė 15 taškų. Be tritaškių jis daugiau nieko nedaro, o Maccabio gynėjai ne kelmai, manau nėra prošvaisčių jam šiandien susimest. Sekmės 😁
- Balsų: 4
Komentarai (0)