Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Uniks Kazan - Žalgiris

11/20 19:00 Joshas -7.00
2011/11/19 16:56 bet title Žalgiris laimės (pagr. laikas) (Žalgiris laimės (pagr. laikas)) @300 7/10
 

Sveiki,kiekvienas zino Zalgiri ir koks jis yra,jie gali pasipriesint bet kam,bet gali ir pralaimeti netiketai,paskutinius kartus pralaimejo budami aiskus favoritai,galbut pralaimejimus leme ne tik ne komandinis zaidimas ir klaidu skaicius,bet tuo paciu neivertintas varzovas,bei zinoma ne ta lyga kur ir ne tokio lygio komandos buvo kur susikaupimas zaideju buvo 100 procentinis,pralaimeta Rygos Vef bei Kazachstano komandai Astana
Rytojaus varzovas Rusijoje yra eurolygos komanda ir tai yra dar vienas isbandymas Zalgiriui kaip eurolygos klubui,kur susikaupimas ir koncentracija bus tikrai didelis,nes dar karta gales save ivertint siekdami pakilti VTB grupeje ir patekimui i TOP 16 eurolygoje
Mano nuomone koficientas siek tiek per didelis ir tikrai galima tuo pasinaudot.Imu Zalgirio pergale,o rytoj dar ir pliusine

  • Balsų: 75
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Joshas

Padėkų: 1

Sekėjų: 0

  • Unitai -12.08
  • ROI -4.04%
  • W% 51.28%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 42
  • Unitų atspėta: 308.92
  • W-L-T : 20-19-3
  • Vid. unitų skaičius: 7.64
  • Unitų spėta: 321.00
  • Vid. koeficientas: 105.2
 

Unitų pokytis

0-6-12-18-24-302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (56)

  • Kur tas drasuolis Angelinio kuris rupinasi mano seimos biudzetu? 😁
    Verkia kamputyje uz Zalius lavonus pastates? 😄DDDDd
  • Galiam ramiai stebet maca 😄😄
  • Tokie lavonai kokių reta
  • Apgailetina....
  • +20
  • Tai gerai kad eina, bet su tokiais kofais..
  • Bukai vel geria is jusu loxu 😄
  • Jo geras dublis isejo uniks pergale+fedes 1 set+nadal pergale,tikiuosi nadalis nepaves..
  • Ar matet romanomas paeme telefona .kad issikviest taksi ,kad kuo greiciau isveztu is arenos i viesbuty ,nes jis jau isgedos sudegs
  • Ir siner mazas cia zvengas jei statai po 30lt ar kiek ten tai ir centai bet uzdejus didesnes sumas tas 1.25 iki 1.37 jauciasi
  • Nu kaip tie loxai dar zaidzia, nesutriushkinti? 😄
  • 1.37 + fedes pergale ir man to gana, aisku kofas bendrai nestebuklas bet patikimas dublis
  • Aliulis lo.xe tu kaip jautiesi? 😄
  • Tikriausiai labai daug sukėlė, iki kokio 1.35 ane? 😄
  • Aciu pilieciai kad uz unics kofus sukelet
  • Kitakis, po varzybu pasnekesim LAIKRASTINI
  • Tingiu rasinet
  • Tai juk imesk prognoze,kitiem bus aiskiau
  • Jei jau rizikuociau tai geriau imciau latvijos krepsy LU pries valmiera lu imciau su11,5 tasko fora
  • Raudonuosiu is gedos kai nebus rodomos mano prognozes,o siaip man tavo nuomone lygi nuliui,ne tavo kiskis ne tau ir kistis
  • Bl tu toks pats lavonas kaip zalgiris pasiziurek savo statymus raudonuoji is gedos
  • Aliuli tavo svajonese tikriausiai 😄
  • IR uniks pergale su tokiu kofu neapsimoka imt o zalgirio pergales tai tuo labiau,geriau nelyst isviso cia
  • Atnes siandien man pinigeliu zalgiris!
  • Visa si sezona, kiekvienose rungtynese dedu, kad Zalgiris pralos. Jau tikrai daug jis man pinigu atnese. Nestatykit ant Zalgirio pergales, cia tikrai neapsimoka, kofas koks 8 turetu but, kad butu verta bandyt. Imu Unics pergale
  • Ne nu mane kai kas stebina arba vaikai cia raso,kiek jau dege ant to zalgirio sako zalgiri des,ne nu ziauru...
  • Ne dabar o laukti pralaimejimo maskvoj ypac dideliu skirtumu ir ryt ir tada namie kai zais su unicaja imti pliusine arba isvis pergale. dabar nespeje dorai pailsiti ir atsigauti bus, nes manau pries maca tik apie pergale galvojo, o va kaip gavos. Reikes cia atsigauti, plius kas skaitet naujienas ten biski su nusigavimu iki kazanes buvo keblumu, dar vienas minusas.
  • Dabar tinkamiausias metas pasinaudoti Zalgirio sio sezono pralaimejimais. Jie tikrai yra geresni nei rodo rezultatai, o tokia komanda kaip unics tikrai iveikiama. Pats bandau +8.5
  • Durniai, shitie lavonai ant buku dirba 😄 o jus lopai statot
  • Oho, kiek daug desi 😄DDD
  • Geriau eik suvalgyk kebaba ir alaus nusipirk negu ant zaliu deti
  • Kas bus tas bus, desiu pergale viso sio savaitgalio lkl plusa ant zaliu t.y. 32.46 lt.
  • 4.37 topsport
  • Cia minusine unics koki 10...
  • Kofas atitinka rizika, veteranu komanda ta unics, fiziskai mes pajegesni
  • Jo jo statykit, Zalgiris jau pralose visiems underdogams kokie tik gali buti 😄 o dabar sutriuskins kazane 😄 atsipeikekit ir nesipaistykit
  • Labai geras pasirinkimas, jeigu stebejot unics zaidima, tai komanda yra labai ir labai vidutiniska, o apie zaidima tyliu ir turiu savo nuomone. nekreipk demesio i tuos begalvius komentatorius, jie mato tik zalgirio zaidima ir visas tas problemas, kazanes pergale 30 tasku skirtuma pries lavonus olimpija, bei laimetas rungtynes su lenkai ir galatasaray, kur ta karta sekme nusisypsojo. tikrai vertas rizikos toks koef, o kaip bus matysim. tokia komanda net ir tokioje situacijoje esantis zalgiris gali tikrai aplosti.
  • Per mazas kofas..pagal dabartine forma lyginant.uz zalius siandien 7-8 duoti
  • Maciau visas zalgirio varzybas,o as nesakau kad as po 500 metu,uzmeciau 50lt ir man tinka
  • Tikiuosi sumazinsi seimos biudzeta(jei dar tokia turi) su tokia stafke
    P.S. cia skirta Bielka81
  • Esu Zalgirio fanas nuo pat 85-86m., nesvarbu, kad jau daug metu gyvenu Vilniuje. Bet jau sitas sezonas yra apgailetinas, sudetis Eurolygos favoritu lygio, o zaidzia kaip megeju komanda. Nusyvyliau jais galutinai...
    Cia stato nebent tie, kurie nemate varzybu su Zagrebu...apgailetina komanda, jokios disciplinos ir jokio zaidimo, po viena bande kazka daryti, bet nieko nesigavo. Statysiu tik uz UNICS.
  • As kazkaip irgi galvoju, kad laimes tik geda biski savo mintis sakyt nes busiu greit ispyzdavotas
  • Maziau kalbu,viska pamatysim rytoj ir viskas,kam cia gincytis ir irodynet kuris teisus 😁
  • Koks susikaupimas😟 kokia koncentracija😟 koks saves vertinimas😟 pazekit ka kalba patys zaidejai. sugriuvus psicholagija ir atmosfera pas zalgiri. komandiniai veiksmai lygus nuliui. apie ka snekam😟 sunuiokos UNICS tuos Buratino kareivius...
  • Nieko asmenisko neturejau, taciau turejau omeny visus piliecius kurie stato uz zalgiri, ir dar tam statymui kazkokius argumentus sugalvoja 😄 cia geriausias dalykas-zalgiris ir argumentai, isipagiriokit blt 😄 aisku ateis ta diena kai kazka gero turetu nupust, bet statyt tai ne, nebent tik tokiu principu, kai ateidavau i lazybu punkta tai visa laika 10 lt dedu uz pirma suny, nesvarbu koks kofas, tai ir cia tas pat 😄
  • Cia tikriausiai visa sezona taip delios uz zalgiri ir tikesis 😄 jau uz sita durniu komanda geriau gyvenime nestatyt
  • Cia bus tvarka, tiesiog vyrai jau susiprato ir laukiam pergales
  • Uz Zalgiri niekada gyvenime nebestatysiu, lavonu lavonai...
  • Su galva negerai tiems, kas tokią nesamonę statys
  • Nauja diena nauja pradzia
  • Ar jus durniai ar tik apsimetat? 😄 Kiek max padesit 5lt? Nematet kaip Unics namie sulose eurolygoj paskutines varzybas...
  • Garantuotas
  • Laimes zalgiris
  • Kuria prasme?
  • Geras tu
  • As ir desiu sumele uz Zalgiriuka