Visai pamirštas žaidėjas DC. Po pirmų varžybų buvo labai liaupsinamas, bet taip ir maniau, kad tai ilgai nesitęs. Dabar jo laiką dalinasi apsiprantantis Lawsonas ir gryžtantis į ritmą Popas. Paskutines 3 varžybas nerinko nei taško, nerinks ir trečiadienį Zagrebe. Minusas, kad paskelbs lokauto pabaigą ir kiek suprantu tada Ty negalės jau lošti, kitu atveju turi eiti.
- Balsų: 47
Komentarai (7)