Senai nieko nelaimėjusi komanda turi motyvacijos ne mažiau nei kiti, o ir žaidimas man patiko. Lygiosios su Japonija starte, užtikrintai sulošė su ne silpniausia Švedija. Sakyčiau tikra 8-uko komanda, tad kodėl nerizikuoti, kai toks didelis koef.?
- Balsų: 1
Komentarai (0)