Argentinos titulo gynyba prasidejo tobulai, Tiksliau Messis uzkure tikra party. Na o dabar laukia dvikova pries Austru rinktine kuri rimciausias riesutas galim sakyt grupei ir imu BTS. Del Argentinos cia labai argumentuot nereik, kol Messis yra tol ir ivarciai bus labiau del Austru klausimas kiltu na o prie Rangnicko si rinktine yra zaidzianti patrauklu Futbola, Cempa pradejo 3 ivarciais, apskritai per pask 23 Macus neimuse tik 2x, aisku ir Argentinos gynybos rekas kosminis 1 praleistas ivartis per pask 8 Macus bet ir varzovai tiesa sakant juokingi, nors tai nekeicia fakto kad Argentinieciai puikiai ginas bet Austru puolimo potencialas vercia tiket kad pramus o uz BTS gaunam gera kofa tarp 2 gerai atakuojanciu ekipu
- Balsų: 2
Komentarai (0)