Kazkiek atrodo nuvertinami svedai, olandai nera kazkokia stebuklinga komanda, o ypac gynyboje. Svedai pastaruosius metus atrode kaip dideli potenciala turinti rinktine, kuri tiesiog jo neisnaudodavo. Vien puolime esantys zaidejai kaip Gyokeres ar Isak yra auksciausio meistriskumo zaidejai. Man cia nusimato itin lygi kova ir tuo paciu su nemazai progu, nes komandos labai solidzios puolime, bet neitikinancios gera gynyba.
- Balsų: 2
Komentarai (0)