Kažkaip value koeficiente matau, dvi turbūt geriausios LEC komandos, G2 playoffuose stabiliau atrodo, bet žiūrint ant popieriaus į vardus sunku matyti čia G2 kaip favoritus. Caps'as turbūt mide vienintelis pranašumas G2, o visos kitos pozicijos manau KC geresnės. Vakar prieš KOI neatrodė kaip geriausios formos, bet lemiamu momentu įjungė aukštesnę pavarą ir sustompino lemiamus du map'us. Neseniai buvo susitikę kur g2 laimėjo 2-0, bet manau KC bus apsitvarkę savo draft issues, po koi serijos gal mažiau to ego bus ir tikrai turės šansų laimėti
- Balsų: 0
Komentarai (0)