Na taip meta daug Venezia visokiem Neptunam bet trevizo tai nera tokie begalviai ir tikiuos cia kad i viena kasa gaus jie ir nebus niekam ko cia draskytis,toks totalas jau cia per daug man atrodo biski
- Balsų: 3
Na taip meta daug Venezia visokiem Neptunam bet trevizo tai nera tokie begalviai ir tikiuos cia kad i viena kasa gaus jie ir nebus niekam ko cia draskytis,toks totalas jau cia per daug man atrodo biski
Komentarai (0)