Įsižais Baskonia kažkiek galiausiai. Efes man nusivylimas šį sezoną ir nieko nesitikiu iš jų, jeigu nebus rimtesnio pastiprinimo. Neaišku kas su Jones, praeitas rungtynes 20 sekundžių pažaidė. Osmani katik po traumos po 30+ min turi bėgiot. Pasiėmė baskai Kobi Simmons, kuris visai gerai žiūrisi. TLC karjeros sezoną žaidžia ir kolkas neatrodo, kad sustabdys kažkas. Diallo įsižaidinėja taip pat. Spagnolo pagaliau naudos apčiuopiamos duoda. Namų pranašumas manau čia rimtas faktorius bus, Efes išvykose visada kiauri buvo, o baskai savo arenoj taip pat gali mesti įšūkį rimtą.
- Balsų: 8
Komentarai (0)