Nors Dramblio Kaulo Krantas ir gera gynybinė komanda, bet vokiečių puolimo ašis yra kito lygio. Sekantis laukia Ekvadoras, kuris nebus lengviau manau nei šiandien, tai 3 taškus pasiimti būtina, poilsio nebus. Šiek tiek abejonių turiu kiek įgalūs bus šiandien mušti įvarčius patys Dramblio Kaulas, nes žaidimas juo visas nuo gynybos bus, vieną įmušti gali išbėgę per ne tobuliausią vokiečių gynybą, bet jeigu kontroliuos stipriai žaidimą vokiečiai su tokiu talentu turėtų pramušti.
- Balsų: 1
Komentarai (0)