Atėjo laikas Nottinghamui pradėti mušti. Proga tam gera - atvyksta Chelsea su savo skylėta gynyba, daug traumų ir po rinktinių pertraukos. Ange pagaliau turėjo laiko kiek ilgiau padirbėti su komanda, surengti daugiau treniruočių ir kažkaip pakeisti viską savo norima linkme. Kad jie praleis - net neabejoju, bet kad ir pagaliau įmuš namie - na kažkada jau turi pavykti. Rytinis mačas, po rinktinių pertraukos, kur favoritai visada sužaidžia prasčiau, mano manymu, puikus variantas.
- Balsų: 0
Komentarai (0)