Šiandien grįžta Walkeris ir totalas lyginant su duotu LKL pakrito per kelis taškus, bet aš šitą dalyką matau kaip pliusą. Walkeris yra tas, kuris gali sukurti dar daugiau erdvių kitiems, o Hardingas 1x1 pajėgus suvalgyti visus Legia žaidėjus. Legia pati labiau mėgsta greitą, o ne pozicinį žaidimą, o čia jau yra Ryto duona. Pagrindinis taškų rinkėjas yra pajėgus rinkti taškus ir parodyti kodėl buvo rezultatyviausias ACB žaidėjas.
- Balsų: 4
Komentarai (0)