Na kolkas iš draugiškų rungtynių man Vefas atrodo labai neblogai, BBl taurės pusfinalyje parklupdė Rūdupį, o finale be vargo ant 36 taškų patiesė TARTU, prieš tai sužaidė lygisiomis su CSKA, du kartus nugalėjo Šiaulius, patiesė Uniks. Na komanda dabar yra įgavus tikrai gerą formą, info apie Albos rungtynes neradau, aišku, kad tik pasikeitė daug žaidėjų, todėl sunku spręsti kaip jie bus susižaidę. Manau verta čia užmesti už Butauto ekipą, į komandą sugrįžo buvę komandos žaidėjai, taspats Millage kuris gerai pažįsta Butautą ir jo žaidimo filosofija ką jis įrodė per draugiškas runtynes kai metė po 20pts. Sekmės!
- Balsų: 6
Komentarai (1)