Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/09/24 11:28 Man City (1) @-227 9/10
 

Man City komanda si sezona kovoja del Anglijos cempionu vardo su Man United. Neverta nei kalbeti ar lyginti komandu sudetis, didziulis pranasumas City komandos puseje, Everton dar ir susilpnejo praradesd viena savo lyderiu Arteta kuris isejo i Arsenala. Kiek neramina komandu tarpusavio balansas, Evertonas laimejo 5 is 6 paskutiniu susitikimu, taciau dar praeitais metais City tikrai nedemonstravo tokio zaidimo kaip siemet, taigi turetu nutraukti nesekmiu serija su Evertonu. Juolab, kad zaidzia namuose, kur warzowai yra triuskinami (Wigan 3-0, Swansea 4-0) siandien siektiek stipresnis warzowas, bet kad City nelaimes mazai sansu. City snd negales padeti de Jong, Everton Anichebe, taip pat neaisku ar Tevez leis i aikste, bet kai Aguero tokioj formoj, taj kam tas verksnys Tevez ir reikalingas? Taigi sekmes statantiems 😉

  • Balsų: 21
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

adrenalinass

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -59.64
  • ROI -62.78%
  • W% 25.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 12
  • Unitų atspėta: 35.36
  • W-L-T : 3-9-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.92
  • Unitų spėta: 95.00
  • Vid. koeficientas: -122
 

Unitų pokytis

-40-46-52-58-64-702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (7)

  • As pamenu pries pora metu barcelonos prezidento zurnalistas paklause, ka pasirinktumete laimeti cempionu lyga ar primera? Tas iskarto atsake,kad primera. Esme tame,kad blogai suzaisi nacionalines pirmenybese, ir sekanciais metais apie europa gali pamirsti. Aisku tas neliecia ispanijos lygos grandu, nes realas ir barca ten valdo, bet kas liecia anglija, tai cia jau reikia pasistengti norint patekti i ketvertuka. Mateme kaip pernai Chelsea pradejo pirmenybes, trype visus varzovus be gailescio ir buvo kalbama,kad apginti premier lygos titula problemu nebus, bet nuo 6 ar 7 rungtyniu kaip krito i duobe, tai tik ant sezono galo sugebejo grizti i savo zaidima. Beto poolis siemet manau prades kilti is dugno, tad man city norint ir kitais metais zaisti cempionu lygoje, reikia stengtis kiekvienose rungtynese. Ir dar reikia nepamirsti, kad ziema afrikieciai isvaziuos zaisti uz savo salis afrikos naciju taures, tad maziukams klubams bus progu atimti taskus is grandu. Na zodziu, norejau pasakyti savo nuomone,kad zaideju taupymas butu nesamone. Kritikuokit, kad as neteisus.
  • Pritariu, juk jie profesionalai, visada eina i aikste laimeti! man city kovos del titulo tai namie nera ko svaistyt tasku
  • Baikit jus apie tuos zaideju taupymus. Tokius pinigus moka zaidejams ne uz sedejima ir beto premier lyga vistiek yra pirmoje vietoje.
  • Aš asmeniškai paėmiau underį,nes jau su Man.City ėjo EPL 5 overiai iš eilės,šiandien,manau tai sustos.kadangi varžovas tam palankus,City laukia ČL.viskas susideda
  • City reik dar gerinti gynyba,Aguero primusti gali,bet ir praleisti jie gali ne viena banke
  • Per drasu sn manau tikrai taip drasiai uz man city gal ir nelosia geri zaidejai juk antradieni wokietijoje reix su bayern losti tai gali taupyti zaidejus ir ruostis kitai sawaitei ten swarbiau manau nei cia kol kas .
  • Per drasiai duoti 9...