Rosenborg po gero sezono starto krito i duobe ir dabar jau butina kabintis pries toki varzova. Dali pralaimejimu galima pateisinti, buvo pakankamai stiprus varzovai. Sandefjord nebloga komanda, bet ne viena sezona turinti problemu su gynyba. Jeigu puolimas daznai veikia, tai gynyba nuo to daznai kencia. Nematau kaip kazkuri komanda aikste paliktu be ivarciu, o kova turetu buti del 3 tasku.
- Balsų: 1
Komentarai (0)