Kaip sakiau jei treciose neis vel eisim ketvirtose ir vis dar tikiu kad cia Lakers pasiims isvykos splita ir bus 2-2. Nors po kase ryskiai Minnesota stipresni, bet tai ne pagr priezastis kdl laimejo nes Lakers patys save nusmauge 3 mace, milijonas klaidu ir tikrai buvo nemaza dalis vaikisku klaidu ir kaip veteranu komanda manau tai apsitvarkys siandien, taipogi Luka ryskiai nebuvo 100% praitam mace bet ne del traumos o sveikatos, cia matysime visiskai kita Luka manau, ta kuri matem anu metu WCF ar pirmose dvejose varzybose sioje serijoje.
- Balsų: 6
Komentarai (0)