Na čia sakyčiau per daug stipriai baskai nuvertinti. Nebeturi kur trauktis, eis max. Baskai vis dar į top8 nepatenka, Realas pirmoje vietoje ACB. Gerai pažįstami varžovai ir legionieriai tikrai bus labiau motyvuoti nei žaidžiant prieš random ACB komandas. Realui pralaimėjimas labai didelių nuostolių neatneštų, o baskams pergalė reikalinga kaip oras. Šį sezoną Eurolygoje žaidė Realas namie prieš Baskus ir laimėjo tik vienu tašku. Paskutiniu metu abi komandos turi savų problemų ir manau čia gali laimėti bet kas ir bet kokiu rezultatu, todėl toks koeficientas atrodo vertas rizikos.
- Balsų: 12
Komentarai (1)