Fiorentina žaidžia namie ir jeigu prieš savaitę du įmušė Juventusui, kodėl to neturi padaryti stringančiam Napoli? Simpatiškai atrodo komanda, sezonas geras, Kean pritapo. Namie per rungtynes susikuriama po 2.1xG šį sezoną.
Napoli strigo su eiliniu Lukaku progų švaistymu, bet amžinai nesisekti negali ir pagaliau kažką turėtų įmušti. Napoli jeigu dar turi čempioniškų ambicijų reikia pradėti rodyti rezultatą dabar, arba jau niekada.
- Balsų: 2
Komentarai (0)