Vokiečiai yra geresnė komanda už Makedonus, prieš pora dienų jie tik dviais taškais įveikė tuos pačius Makedonus, bet vokiečiai turi profesonalesnių žaidėjų ir išpildys trenerių nurodymus, kurie manau puikiai išanalizavo ankstesnes rungtynes. Be to jau pats laikas įgauti geriausią sportinę formą, kojas jau manau apšilo Nowitzkis su Kamanu, komandos dvyliktukas jau aiškus, manau vokiečiai jau bandys sužaisti deriniais kuriais remsis čempionate. Tad fora turėtu lengvai sueiti, sekmės!
- Balsų: 0
Komentarai (0)