Autsaideriu dvikova,namu komanda uzima 14 vieta,sveciu komanda paskutiniaja 16 vieta.Cempionate komandos yra suzaidusios po 3 turus.Gdansk komanda paluginus su sveciu komanda atrodo dar gana normaliai.Gdansk komanda yra iskovoje 1 lygiasias ir 2 kartus pralose,bet tie pralaimejimai nebuvo tokie dideli kaip sveciu.Lodz komanda yra pralosusi visas trejes rungtynes ir praleido jau net 11 ivarciu,bei patys neimuse nei vieno.Tad sveciu komanda kolkas atrodo beviltiskai cempionate,o namu komandai linkiu pergales pirmosios
- Balsų: 1
Komentarai (0)