Nashville vakar ir vėl pralaimėjo, žaidėjai ir per interviu teigia, jog ekipai reikia įvarčių ir pergalių dabar. Kadangi vėliau jau gali būti vėlu. Turi pilną sudėtį, kadangi vakar rungtyniavo, šiandien neturėjo rytinės treniruotės. Tuo tarpu Florida grįžo iš Suomijos, kur laimėjo du mačus prieš Dallas. Komanda turėjo penkias dienas poilsio, tačiau dažnai tas poilsis neišeina į naudą, tuo labiau, kai varžovai "šilti". Ekipa lyderiauja savo divizione, tačiau rodo vienus prasčiausius rezultatus rungtyniaujant namie. Tad tikiuosi išlaikys šią tendenciją.
- Balsų: 0
Komentarai (0)