Grupių etape bus mažiau nei 14.5 rungtynių, kurios pasibaigė 1:0 aba 0:1. Dar liko sužaisti 56 rungtynes. Kol kas buvo tik 2 tokie rezultatai. Mažai tikėtina, kad išvysime dar 13.
Anglai po puikių rungtynių sužaidė prastas, bet dabar vėl reikia tikėtis dominuojančio futbolo. Priešininkai labai silpni, pergalė reikalinga užsitikrinti pirmaja vieta, kaip ir triuškinamas rezultatas. Panama nemuša įvarčių, o Anglai turi super sudėti, su kuria turi lengvai įveikti Panama, kuri ir taip pralaimėjo abejas grupės rungtynes
Manau baigsis Ganos rinktinės sėkmė. Pačioje rungtynių pabaigoje įmuštas įvartis Panamai ir sužaista 0-0 su Anglais tai yra tiesiog didelės sėkmės pavyzdys. Kroatai solidi patyrusi ekipa, kuri geba kontroliuoti rungtynes, ko ir tikimasi iš jų prieš Gana. Nei vieno įvarčio neprasileidusi Ganos rinktinė gynyboje nežiba bei leidžia kurtis daug progų priešininkams ir įvartis į jų vartus bręsta. Kroatai solidi rinktinė, kuri geba išnaudoti savo progas ir prieš tokio pajėgumo rinktinės žaidžia labai sėkmingai
Issivale Anglai savo tipines 0-0, dabar gryztam i tesini;D. Na visgi komandu lygiu skirtumas yra didziulis, cia Anglai manau nesunkiai susidoros su Panama kuri jau ar taip ar taip iskrito is cempo tuo tarpu Anglam sitas grajus svarbus, reikia uzimt pirma vieta o ji dar neuztikrinta ir jokiu riziku cia nebus nes uzemus 2 ziuri i potencialia kova su Portugalija arba Kolumbija kitam etape. Zinant kad Panamai sitas grajus 0 reiksmes turi turbut Anglam lengviau bus ir daugiau erdviu tures pult nei mace su Gana, ir tikiu kad Tuchelis tokius grybukus kaip Madueke jau sodins po praito maco is isvysime Saka ar Rashford nuo starto kas duos Anglu puolimui daugiau potencialo siandien. Manau cia I viena kasa 4-0 nupus
Po slykstaus anglu zaidimo pries Ghana, siandien jau manau galima laukti issiliejimo ir pagrindine to priezastis, kad Panama vis dar turi teoriniu sansu pakliuti i kita etapa, bet reikia ir kroatu pralaimejimo ir patiems kovoti del pergales. Butent tas kovojimas del pergales ir vercia rinktis anglus, jau mateme jog paskutiniuose macuose cempionate, kur ryskiems underdogams reikia pergaliu, jie atsiveria ir praleidzia daug ivarciu. Anglai simpatiskai atrode pries kroatus ir parode puolimo potenciala.
Po slykstaus anglu zaidimo pries Ghana, siandien jau manau galima laukti issiliejimo ir pagrindine to priezastis, kad Panama vis dar turi teoriniu sansu pakliuti i kita etapa, bet reikia ir kroatu pralaimejimo ir patiems kovoti del pergales. Butent tas kovojimas del pergales ir vercia rinktis anglus, jau mateme jog paskutiniuose macuose cempionate, kur ryskiems underdogams reikia pergaliu, jie atsiveria ir praleidzia daug ivarciu. Anglai simpatiskai atrode pries kroatus ir parode puolimo potenciala.
Nesuklysiu sakydamas, kad anglai bene daugiausiai kampinių kelinti komanda. Šiandien nematau priežasčių kodėl jie neperšautu overį 6.5. Puolimas pas juos nestringa šonuose Rashfordas ir Saka kurie uždirba nemažai kampinių, plius reikalinga pergalė, tai puolimo tankas bus įjungtas. 8-9 kampiniai mano manymu čia eis ramiai. Good luck
(Anglija laimės ir Panama neįmuš įvarčio) @-152 10/10
Rungtynių baigtis ir abi komandos pelnys po įvartį - Anglija ir ne
Nedidžiausias, bet labai užtikrintas variantas. Anglai gynyboje atrodo labai gerai ir pasaulio čempionato atrankoje išlaikė vartus sausus visose žaistose rungtynėse, o ir draugiškose rungtynėse Anglų gynyba buvo sunkiai įveikiama. Panama blogiausia grupės ekipa, kuri nemušė dar įvarčio ir prieš Anglus to irgi nesitikiu. Anglai banguoti puolime ir kartais gali sumušti 5 bet dažnai rungynes baigia ir minimaliu skirtumu. Anglai atsiveža įvarčių bagaža po Ganos ir turėtų pagaliau įmušti, bet ar daug sunku pasakyti, tad toks variantas atrodo labai neblogai
Kroatijai būtina pergalė kad garantuotai patektų į kitą etapą, ar bent jau lygiosios, tad greičiausiai jie turės šiandien žaisti pirmu numeriu. Gana savo ruožtu žais antru numeriu, turės mažiau kamuolio kontrolės ir žais kontraatakomis. Gana kolkas nėra praleidusi nei vieno įvarčio , tad Kroatijai su savo pensininkais bus reikalų pramušti Ganos gynybą, tad manau turėtų būti nemažai pakėlimų į baudos aikštelė Budimirui ir kampinių šiandien.
Daug komentaru nereikia.
Nelabai kas cia nores laimet.
Pergale nuvestu pas pacius Ispanus...
Pralaimet taip pat rizikinga nes 3pts gali ir neuztekti.
Panasu kad varzybos bus apie tai kaip "prastumti laika,,
O ir bendrai ziurint komandu pajegumo lygis manyciau pakankamai panasus kad net ir be sitos teorijos cia pasidalintu taikiai po taska!
Komentarai (0)