Prasideda Premier lyga,susitinka Stoke su Chelsea.Manau,kad sios rungtynese Chelsea imus daugiau nei 1.5 ivarcio.Chelsea komanda sezonatiek pernai tiek uzpernai pradedavo galingai,musdavo gana daug ivarciu.Komandoje yra begale puoleju kurie musa,Drogba,Anelka,Torres,Kalau,Malouda,Sturridge isties atrodo ispudingai.Tad daug nesiplesdamas renkuosi,kad Chelsea imus bent 2 ivarcius
- Balsų: 2
Komentarai (3)