Lietuva drebančiom rankom pradėjo turnyrą, bet tikiu, kad jau turi atsigauti ir nebemėtys atbulom rankom. Reikia gerinti žaidimą. Nėra tokia jau prasta mūsų rinktinė, kad rinktų vien pralaimėjimus. Visi laukia medalio, o jeigu čia lenkų neįveiksi, tai medalius matysi kaip savo ausis.
- Balsų: 2
Komentarai (0)