Dvi zveriskos rinktines su Janis ir Doncic is kuriu 1 nebus Olimpinese, laukiu greito tempo varzybu nuo pirmu sekundziu, bet jai reiktu speti kada tas tempas suletes ir virsu perims pozicinis krepsinis + kibesne gynyba tai sakyciau antroje puseje todel imu tik pirmos puses over.
- Balsų: 0
Komentarai (0)