Belgai prasileido pirmas rungtynes nuo Slovakų ir čia tiesiog būtina pergalė ir dominavimas, nes įvarčių skirtumu net Rumunija kitaip gali būti sunku pasivyti. Belgai neatrodė prastai, 2 įvarčius atšaukė VAR per labai smulkią ranką toli nuo įvarčio ir mažą nuošalę, tai mušti tikrai pajėgūs. Rumunai prieš negyvus ukrainiečius laimėjo, tai čia juos vertinti labai stipriai irgi sunku. Laukiu čia sutriuškinimo iš belgų.
- Balsų: 6
Komentarai (0)