Klaipėda (10 vieta) - Kaunas (12 vieta)
Vienintelis A lygos mačas šiandien ir uostamiestyje susikaus turnyrinės lentelės kaimynai.Pradedu nuo svečių iš Kauno.Po pergalės prieš kitą Klaipėdos komandą \\\"Atlantą\\\" laikinosios sostinės futbolininkai atrodo atsigauna.Po šios pergalės sekė pralaimėtos rungtynės čempionui \\\"Ekranui\\\",tačiau žaidimas buvo tikrai neblogas.Dar po keliatos dienų namuose sudėtingomis oro sąlygomis iškovotas taškas su Mažeikiais.Atrodytų nieko čia įspūdingo,bet lipant iš dugno kiekvienas taškas svarbus.Taip pat prie komandos paskutiniu metu prisijungė trys labai svarbūs žaidėjai.Tai Evaldas Razulis,Marius Činikas ir patyręs vartininkas Modestas Stonys.Manau tai pridės patirties jaunai komandai.
Šeimininkų ekipa pergalę iškovojo dar vasaros pradžioje kai nugalėjo \\\"Taurą\\\".Šiuo metu komanda yra pralaimėjusi keturis mačus iš eilės.Vis dėl to jei žvelgsime į varžovus su kuriais teko žaisti Klaipėdos klubui tai greitai pasidarys aišku.\\\"Ekranas\\\", \\\"Žalgiris\\\", \\\"Sūduva\\\" ir \\\"Dainava\\\".Pralaimėta,tačiau minimaliais skirtumais,o tai rodo,kad komanda nenusileidžia ir kovoja net su gerokai stipresnėm ekipom.Komandos sudėtis sudaryta daugiausiai iš jaunų futbolininkų kaip ir šiandienos varžovų iš Kauno.Yra keliatas labiau patyrusių žaidėjų,keli legionieriai galima sakyti atitinkantys Lietuvos čempionato lygį.
Atsižvelgiant į viską renkuosi lygiasias.Aišku tai nemaža rizika,bet pasvėrus abiejų komandų pajėgumą ir tai,jog nuo 17 valandos Klaipėdoje žadamas lietus,kuris aikštę padarys dar sudėtingesnę kas Lietuvoje turi nemažą reikšmę tai šis variantas atrodo realus.Apskritai šalies čempionate panašaus lygio komandos linkusios išsiskirti taikiai,bet čia galbūt tik statistika.Dar neblogai atrodytų underis,tačiau neaišku ar išvis tokį kažkas duos.Kitas variantas,jog FBK nepralaimės (1,5 koef.).Tai tiek apie šį mačą.
- Balsų: 0
Klaipėda neblogai užspaudė Kauną.Svečiai pirmauja 2-1