Visą sezoną švelniai tariant grybavęs Nenadas paskutinėse dvejose Eurolygos grupių mačuose sumetė atitinkamai 12 ir 11 taškų.Ten VTB vidurkis šviečia 10 taškų,bet lygių skirtumas turbūt akivaizdžiai visiems suprantamas.Kitas faktas,jog šiame sezone save lyg ir atrado Saška (Kaun\'as) ir laikas serbo aikštėje dėl to sumažėjo.Pasveikus Vorancevičiui ir turint po kašiu tokį žvėrį kaip Hynes tai treneriui belieka išmėtyti teisingai minutes.Na o baigiant savo apmąstymus tai Loko priekis tikrai nėra toks beviltiškas,kad Maskvos klubo aukštaūgiai daužytu visus po šonus.Manau penkiolika minučių aikštėje serbui nusimato,o jei stebuklų kažkokių neįvyks tai 12 taškų nėra jau taip mažai.
- Balsų: 14
Komentarai (3)