Šis čempionatas vyksta labai rezultatyviai. Kanadiečiai vis neatranda savo žaidimo. Pasiėmė visas keturias pergales prieš antros pusės lentelės komandas ir dabar prasideda rimtos dvikovos. Komanda kol kas po keturių rungtynių rezultatyviausia grupėje, tačiau gynyba nėra tokia gera, prasileista visuose susitikimuose. Suomiai turėjo išmokti pamoką su austrais, kad du įvarčių persvara nieko dar nereiškia. Komanda disciplinuota, bet labai tikėtinai, jog čia su Kanada ta disciplina dings. Ekipai reikia bandyti laimėti ir mušti. Tad viliuosi čia išvysti rezultatyvų mačą, o ne kaip suomiai rungtyniavo su čekais.
- Balsų: 5
Komentarai (1)