NORWAY: OBOS-LIGAEN
Valerenge po daugiau nei 20 metu iskrito is auksciausios Norvegijos lygos ir si sezona pasitinka antroje pagal stipruma lygoje. Pirmose rungtynese visiskas dominavimas, bet varzovu imustas pirmasis ivartis praktiskai po pirmojo bandymo ir teko tenkintis lygiosiomis. Akivaizdu, kad Valerenga antroje lygoje turetu daugiau ar maziau dominuoti. Siandienos varzovas, paskutinius sezonus itin overinis buves Raufoss klubas. Raufoss kaip ir Valerenga pirmajame ture kuresi itin geras progas, bet ju neisnaudojo. Abudu klubai pasiruosime zaide itin rezultatyviai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)