Alba dėl nieko nekovoja, komanda negyva. Baskams čia pergalę pasiimti būtina ir tikiu, kad padarys tai savo stilium primesdami daug taškų. Baskai namų komanda ir taškus krato tiesiog kosmiškai. Čia realiai 100 mesti turėtų, o negyva Alba niekaip nematau kaip galėtų tokiu tempu žaisti ir net 80 imesdami, ką daro pakankamai retai, čia vis tiek gali gauti ant 20+.
- Balsų: 2
Komentarai (0)