Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Bernard Tomic - Nikolay Davydenko

06/21 20:00 andriook -8.00
2011/06/21 15:51 bet title Davydenko (Davydenko) @137 8/10
 

Kad ir kaip neblogai ant zoles zaistu vaikis Tomic, nematau jo siandien laimint niekaip. Suzaide jis paskutinius du turnyrus visai neblogai, nottinghame daejo iki SF, pralose Muller 0:2. Nottingham2 sekesi prasciau, daejo taip pat iki SF, bet visus susitikimus paeme 2:1 pries C.Ball, T.Ito ir E.Roger-vazelina, tada SF gavo nuo Selos 75 64. Moka jis zaist ant zoles, bet visgi Davydenko yra senas vilkas ir visai kitas lygis nei sie iki siol sutikti varzovai. Po Roland Garros Kolianas niekur nezaide, turejo laiko pasiruosti Wimbledonui. Manau to uzteks kad siandien istraukt pergale pries perspektyvu jaunuoli. 😁)) kofas vertas rizikos.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

andriook

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -35.60
  • ROI -19.78%
  • W% 41.67%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 24
  • Unitų atspėta: 144.40
  • W-L-T : 10-14-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.50
  • Unitų spėta: 180.00
  • Vid. koeficientas: -106
 

Unitų pokytis

-20-26-32-38-44-502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (11)

  • Tai ka dabar?
  • Kaip matau kaikurie rase, kad stambiai ima davydenko. Tai matau stambiai pralosineja
  • Nu nekas nekas
  • Fsio po davyedenkos 😔
  • Kur rast streama live?
  • Dovydenko pasitraukė antrame geime?
  • Paemiau davydenko 😁
  • Pagal mane irgi ,na tas Tomicius turi stipru geras serva ir siaip yra jaunas ,bet man cia kazkaip ruso patirtis turetu suzaist ir tik jo pergale
  • +5.5 tai cia jau pagal mane statymas be pralaimejimo butu... 😁)
  • Plikio +5.5 paimta