Kova dėl pirmosios vietos B grupėje. Stebėjau abiejų komandų mačus su Izraeliu ir čekės pasirodė kiek stipresnės, nors ir bendru taškų santykiu geriau atrodo Baltarusija. Baltarusės prieš žydes susikrovė 27 taškų persvarą praktiškai tik ketvirtam kėlinį, kai žydės jau buvo praradusios viltį laimėti. Komandu palyginimui tai daugumoj sričių komandos yra lygiavertės, bet kiek stebėjau tai čekių Aukštaūgės yra mobilesnės, gali žaisti ir 1x1, o baltarusės tiesiog bando surasti aukštaūges laisvas, o žaidimas 1x1 dažniausiai baigdavosi nepataikymu, nes kamuolį tiesiog mesdavo į krepšio pusę, o ne stengdavosi pataikyti, o čia jau bus kitas lygmuo, bus sunkiau nei prieš žydes kurios praktiškai neturi tikros Centrės. Kalbu apie aukštaūges, nes moterų krepšinyje tai reiškia labai daug. Toliau daug ką nulems tritaškiai, o abi komandos jų yra pataikiusios po tiek pat - 10. Aisku negali žinot kam čia labiau pakris, bet baltarusės manau bandys labiau uždengti Centrę, todėl manau ji pasą sugebės atiduoti prie tritaškio. Pats čia da užmesčiau už lygiasias, nes ant popieriaus tai labai jau lygios komandos atrodo, visko gali būti, bet pirmenybę aišku teiksiu Čekėms. Sekmės kas susidomėjo 😁.
- Balsų: 0
Komentarai (3)