Taigi challengeris Nottinghame. Pusfinalis. Susitinka vokietis Bachingeris ir japonas Ito. Bachingeris siu metu chalengeriu karalius ant clejaus , bet atejes ant zoles irode , kad ir cia jis bus gan stiprus. Turi puiku padavima, praktiskai neduodamas ne menkiausios progos varzovui susikurt break pointu. Pirmuose dvejuose turuose lengvai susitvarke su Sugita ir Kuznetsovu vakar susitiko su Tursunovu kur ant zoles jis jauciasi kaip zuvis vandeny. Ir susitvarke gana lengvai. Pirmame sete gavo vieninteli breika pats neisnaudamas 4 tik to pasekoje ir pralaimejo viena seta. Siandien viskas bus kitaip. Ito prasibrove i pusfinali iveikdamas Van der Merve ir Nilanda, bei vakar per stebulka isplesta pergale pries Bohli pralaimejimes pirma seta 6:1 ir taibreike atsilikdamas 6:3 sugebejo laimeti. Bet sugebejo todel kad Bohli padavinejo tragiskai nuo antro seto pradzios, ko siandien nedarys vokietis. Savo ruoztu Ito padavimas irgi neblizga Bohlis vakar turejo daug break pointu kuriu neisnaudojo. Taigi mano nuomone sudejus visus faktorius galinga ir tikslu vokiecio serva , bei galimybe bent karta per seta nubreikint varzova cia matau tik sausa pergale 2:0. Kas nenori rizikuoti uz pergale 1.55.
- Balsų: 0
Komentarai (4)