Nowitzkiui reikėjo sužaisti vienas iš geriausių visų laikų savo rungtynių ir beveik nepramesti, kad vienženkliu taškų skirtumu įveikti Thunderius, o Thunderiai tikrai nesužaidė gerų rungtynių, Westbrook\'as tik 3-15 dvitaškiai, o nuo įžaidėjo daug kas priklauso, jei žaidėjas jaučiasi tvirtai, tai ir komanda gerai sužaidžia. Dirkas sekančiose rungtynėse manau tiek nesumėtys, kiekviena diena juk po 50 taškų nesumėtysi. O thunders gali betkada iššauti, jei Duranto ir Westbrooko duetas suveiks, Dallasui bus labai sunku, o pats Dirkas ginyboje yra didžiulė skylė, ką šiandien jau ir parodė Serge Ibaka sužaidęs geras rungtynes ir sumetęs 17 taškų.
- Balsų: 0
Komentarai (3)